Marketing tanácsadó állás

Marketing tanácsadó állás Kecskeméten legalább középfokú végzettséggel

Marketing Tanácsadó

Kecskemét

Cégünk terjeszkedéséhez az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

Feladat:
  • Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése
  • Az ügyfél elégedettség fenntartás és fokozása
  • Meglévő partnerkör kezelése, új szolgáltatások ismertetése, kapcsolatok ápolása
  • Feladatkörhöz tartozó adminisztrációs munka elvégzése

Előnyt jelent:
  • Releváns munkatapasztalat és nyelvismeret
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos megjelenés
  • Kiemelkedően jó kommunikációs, probléma-megoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Eredményorientált beállítottság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Facebook, stb.)
  • Innovatív, önálló, pontos munkavégzés
  • Csapatjátékos
Amit kínálunk:
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, vállalati környezet, folyamatos továbbképzési lehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat, kiváló munkahelyi légkör
  • Azonnali munkakezdés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát és motivációs levélét küldje el az allas@1marketing.hu email címre!

FEJLŐDÉS | INNOVÁCIÓ