Álláslehetőségek

Szeretnél egy fiatalos csapatban Kecskemét belvárosában dolgozni?

Gyere az 1Marketinghez!

Adminisztrációs ügyintéző

Kecskemét

Cégünk az alábbi munkakörbe keresk új munkatársat:

Leendő munkatársunk feladatai:
  • irodai anyagok karbantartása betanítás alapján,
  • a változások lekövetése rendszereinkben betanítás alapján,
  • kapcsolattartás a projektvezetőkkel, az értékesítő kollégákkal,
  • vezető által kiadott eseti vagy időszakos feladatok végrehajtása,

Állás, munka területe(i):
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Ideális pályázónk:
  • 24 évnél fiatalabb,
  • kecskeméti bejelentett lakcím,
  • nincs tanulói és foglalkoztatási jogviszonya,
  • nincs felsőfokú végzettsége,
  • támogatást igénylő vállalkozással nem állt munkaviszonyba,
  • korábban bérjellegű támogatásban nem részesült,
  • MS windows felhasználói szintű alkalmazása, Excel tudás
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • pozitív attitűd
Amit kínálunk:
  • 4,5 hónap szerződéses munka, utána tovább foglalkoztatás lehetséges
  • bejelentett, fix jövedelem
  • fiatalos, lelkes, dinamikus csapat
  • modern irodakörnyezet
Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát és motivációs levélét küldje el az office@1marketing.hu email címre!

Értékesítő állás Kecskeméten legalább középfokú végzettséggel

Értékesítő

Kecskemét

Cégünk terjeszkedéséhez az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

Feladat:
  • Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése
  • Az ügyfél elégedettség fenntartás és fokozása
  • Meglévő partnerkör kezelése, új szolgáltatások ismertetése, kapcsolatok ápolása
  • Feladatkörhöz tartozó adminisztrációs munka elvégzése

Előnyt jelent:
  • Releváns munkatapasztalat
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos megjelenés
  • Kiemelkedően jó kommunikációs, probléma-megoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Eredményorientált beállítottság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Facebook, stb.)
  • Innovatív, önálló, pontos munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Teljesítménybérezett jövedelem
  • Stabil, vállalati környezet, folyamatos továbbképzési lehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat, kiváló munkahelyi légkör
  • Azonnali munkakezdés

FEJLŐDÉS | INNOVÁCIÓ